پشیمانی آلوز؛ نباید به یوونتوس می‌رفتم

فوتبال جهان

دنی آلوز می‌گوید که پیوستن به یوونتوس در سال 2016 به ضرر او تمام شده و از بابت اتخاذ آن تصمیم پشیمان است. آلوز تابستان سال گذشته بارسلونا را به مقصد یوونتوس ترک کرد و با این تیم فاتح سری  ایتالیا شد و به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم رسید. او اما تابستان امسال به شیوه‌ای جنجالی از بانوی پیر جدا شد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست که برخی رسانه‌ها آن را به بروز درگیری میان او و لئوناردو بونوچی در رختکن یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا نسبت می‌دهند.

 

Rahpad MOHAJERAT

 

آلوز در این خصوص به نشریه فورفورتو درباره تصمیمش برای رفتن به پاریس گفت: تصمیمی که گرفتم بر اساس چند فاکتور بود. من در پاری‌سن‌ژرمن دوستان زیادی دارم. نامزدم هم زمانی در پاریس زندگی و خیلی از این شهر تعریف می‌کرد. علاوه بر این‌ها باشگاهی که انتخاب کرده‌ام، جاه‌طلب است و می‌خواهد پیشرفت کند. پیش از رفتن آلوز به پاری‌سن‌ژرمن به نظر می‌رسید که او در آستانه پیوستن به منچسترسیتی است و خود او هم تأیید کرد که فاصله چندانی تا پیوستن به آبی‌پوشان شهر منچستر نداشته است.

او ادامه داد: «مطمئناً فکر دوباره بازی کردن زیر نظر پپ گواردیولا مرا وسوسه کرده بود. آن‌قدر وسوسه شده بودم که دیگر به هیچ یک از پیشنهادهایی که به من داده می‌شد، فکر نمی‌کردم. من یک بار بدون آنکه دور و برم را خوب نگاه کنم تصمیم گرفتم به یوونتوس ملحق شوم و از آن تصمیم ضربه خوردم چون به بعضی از اطرافیانم آسیب زد. پیدا کردن یک پرواز مستقیم از تورین برای سفر به بارسلونا و دیدن فرزندانم کار آسانی نبود. برای همسرم هم کار پیدا کردن در تورین سخت‌تر بود. در تورین برای او فرصت‌های شغلی زیادی وجود نداشت. این یکی از همان دلایلی بود که سبب شد من پاری‌سن‌ژرمن را به منچسترسیتی ترجیح بدهم اما با این وجود همیشه برای گواردیولا احترام قائلم و او را تحسین می‌‌کنم و دوست دارم که در آینده در لیگ برتر بازی کنم.»

 

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید