منتظر افشاگری هشت شاکی باشید!

فوتبال ایران

هم‌چنان وضعیت مجتبی جباری با استقلال مشخص نیست و این بازیکن هنوز جایی در تیمش ندارد.

reza nazer new

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یک روز بعد از حرف های پندار توفیقی، یکی از معاونین باشگاه استقلال مجتبی جباری از خود واکنش نشان داد. پندار گفته بود مجتبی بازیکن بزرگی است و به دنبال این هستیم که با احترام از او خداحافظی کنیم. این در حالی است که مجتبی جباری به دنبال خداحافظی از فوتبال نیست و می خواهد به بازی خود ادامه دهد.

مجتبی جباری در تازه ترین حرف هایش گفت: «پیگیر شکایتم از استقلال از طریق کمیته انضباطی هستم. حرفی از خداحافظی نمی زنم. در زمان مناسب صحبت خواهم کرد.»

دور است روزی در فوتبال ایران فرا برسد که اگر باشگاهی بازیکنی را نمی خواهد او فرا بخواند و در نهایت احترام و با پرداخت حق و حقوقش از او خداحافظی کند. خداحافظی در فوتبال ایران با یک پیامک است. از فردا دیگر سر تمرین نیا! طبیعی است که به هر کسی این گونه خداحافظی کردن بر می خورد و تلاش می کند اعاده حیثیت و حق و حقوق کند. مجتبی جباری شاید به پول قراردادش با استقلال نیازی نداشته باشد اما به عنوان بزرگ این تیم و بازیکنی که سال های سال در این تیم بازی کرده و برای استقلال افتخار آفریده این برخورد نه قابل درک است و نه قابل هضم، آن هم از سوی مدیرانی که استقلالی نیستند و فقط چند صباحی می آیند و می روند.

 

 

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید