دستگیری عاملان آتش‌ زدن باشگاه پرسپولیس

فوتبال ایران

 

رئیس پلیس پایتخت با تشریح جزئیات دستگیری یک زن و یک مرد در ماجرای آتش‌زدن ورودی باشگاه پرسپولیس و روزنامه خبر ورزشی، از قصد خرابکاران برای آتش‌کشیدن خودروی مجری مشهور برنامه‌های ورزشی خبر داد.

follow telDonyaye Varzesh Banner new

 

 سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری یک زن و یک مرد به‌عنوان عوامل آتش‌زدن ورودی ساختمان باشگاه پرسپولیس و روزنامه خبر ورزشی در تشریح جزئیات دستگیری این افراد و هدف بعدی آنها اظهار کرد: پس از اعلام گزارش به آتش کشیدن ورودی ساختمان باشگاه پرسپولیس، پلیس پایتخت وارد عمل شد و شناسایی افراد دخیل در این ماجرا در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: به‌دنبال رصد اطلاعات همکاران ما در پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت، شامگاه امروز عوامل این دو خرابکاری که یک زن و یک مرد بودند در اقدامات اطلاعاتی شناسایی و در عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی ادامه داد: پس از دستگیری این افراد و در بازجویی از آن‌ها مشخص شد این خرابکاری‌ها با تحریک مجری فراری ضدانقلاب انجام شده بود.

رحیمی با بیان این‌که این دو اقدام خرابکاران با هدف خودنمایی صورت گرفته بود، افزود: بررسی‌های تکمیلی انجام‌شده نشان داد این افراد که در تماس با این مجری ضدانقلاب فراری بودند قصد داشتند در اقدام بعدی خود خودروی مجری یکی از برنامه‌های پربیننده ورزشی را به‌آتش بکشند که با اقدام سریع پلیس موفق به این کار نشدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: پلیس پایتخت تمام تحرکات در سطح شهر تهران را تحت رصد کامل خود دارد و به‌دنبال اقدامات اطلاعاتی انجام‌شده تمامی افراد دخیل در این دو خرابکاری شناسایی و دستگیر شدند.

 

 

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید