عیت‌های خوبی ایجاد کردیم. ما خیلی عالی بازی کردیم.

فوتبال ایران

 

او درباره گروه کرواسی خاطرنشان کرد: در گروه کرواسی آرژانتین نایب قهرمان جهان حضور دارد. نیجریه هم تیم جوانی است که آرژانتین را هم شکست داد.

Rahpad MOHAJERAT

 

برانکو درباره تفاوت تیم ملی با اسپانیا و پرتغال و تفاوت گروه ایران با جام جهانی ۲۰۱۴ گفت: نمی‌توان ۱۰ سال پیش را با امروز مقایسه کرد اما فلسفه بازی‌شان تغییر نکرده است. پرتغال یک ابرقدرت بوده و هست و فلسفه‌شان یکی است. شاید فوتبال کمی تغییر داشته باشد. زمانی پرتغال بازیکنان فوق‌العاده‌ای مثل رونالدو، فیگو و دکو داشته اما الان رونالدو حضور دارند.

سرمربی پرسپولیس درباره گروه مرگ گفت: گروه ایران خیلی سخت است. اگر از نظر یک ایرانی نگاه کنید این گروه، گروه مرگ است. گروه‌های صربستان و کرواسی هم سخت است. هر کس از نگاه خودش به گروه‌بندی‌ها نگاه می‌کند.

برانکو درباره شانس ایران برای صعود به دور دوم جام جهانی تصریح کرد: باید این امید وجود داشته باشد. همه این رویا را دارند. چرا ایران نباید از گروه صعود کند؟ این کار سخت خواهد بود اما چهار سال پیش اسپانیا و ایتالیا، شرم‌آور از جام جهانی حذف شدند.

وی درپاسخ به سوالی درباره تمدید قراردادش و زمان بازنشستگی از فوتبال گفت: نه. من هرگز از بازنشستگی صحبت نکرده‌ام و نمی‌خواهم بازنشسته شوم.

سرمربی پرسپولیس درباره بحث جدایی کی‌روش از تیم ملی بعد از جام جهانی گفت: من خبر ندارم. من چرا باید این خبر را دنبال کنم؟ می‌دانید ماگات در چین استعفا داد؟ ماگات بماند یا دیگران بروند و بمانند به من چه ربطی دارد؟ این زندگی است

 

 

 

 

 

 

 

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید